Do našeho týmu hledáme posilu na pozici PROJEKTANT/PROJEKTANTKA zemědělských staveb
Kvalitní silo – základní předpoklad pro hygienické skladování krmiv. Sklolaminátová sila jsou vyráběna z průsvitné pryskyřice a tím je možno sledovat aktuální zásobu skladovaných krmiv. Sila jsou dodávána kompletně včetně pozinkované plnicí a plastové odvzdušňovací trubky.
WayCool ® - mobilní odpařovací chladiče používající přirozený proces chlazení odpařováním vody ke snížení teploty až o 15 °C za zlomek nákladů na klimatizace. WayCool ® - fouká chlazený vzduch v soustředěném úzkém proudu při vysokých rychlostech na velkém prostoru a poskytuje optimální chlazení.
Pro 22. kolo dotací nabízíme stroje a technologie zařaditelné do kódů 002, 012, 013 - aplikátory kejdy, stroje pro živočišnou výrobu, vybavení stájí skotu, ventilace stájí skotu, dojírny, kompletní technologie pro chov prasat (ustájení, krmení, napájení, ventilace, topení).
Nový katalog realizací ventilačních systémů značky Schaefer ve stájích skotu. Jsme dodavatelem těchto techologií pro Českou a Slovenskou republiku.
Stříbrná medaile pro inovaci Big Dutchman tekutého krmení - míchadlo se nyní přizpůsobí hladině naplnění míchacího tanku.
Zlatá medaile EuroTier 2014 pro revoluční PEF zpracování kukuřice pro tekuté krmivo. Systém Big Dutchman PEF vysílá impulzy vysokého napětí do směsi vody a kukuřice. Impulzy změní buněčné membrány surových vláken, což je nezbytným krokem, aby se tyto nutriční složky staly stravitelnými.
Počet položek: 173položek na stránku: |< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|
Registrovat | Zapomenuté heslo
Jméno:
Heslo:
Zajímavá videa
Komoditní burza
Zdroj: www.agrarheute.com
Zdrojová data v EUR, k přepočtu použit aktuální kurz KB střed.
Počasí
Kurzy
Ceny jsou v Kč dle aktuálního kurzu KB střed. Zdroj: www.kb.cz