Děkujeme Vám za návštěvu našeho stánku na výstavě Národní holštýnský šampionát 2014 v Lysé nad Labem a doufáme, že se Vám líbila i ukázka našeho díla v praxi - povrch předvadiště skotu ProfiTech. Těšíme se na shledanou!
V pražských Modřanech se uskutečnilo ve dnech 13. a 14. září mistrovství České republiky v paravoltiži 2014. Vůbec poprvé se tak stalo na území hlavního města, a to díky organizátorům z Tělovýchovné jednoty Orion Praha.
Ve dnech 19. až 21. září proběhla na výstavišti v Lysé nad Labem výstava koní a veletrh všeho, co k nim patří – Kůň 2014. Náš jezdecký povrch Profi Tech letos sklidil velké uznání a i díky němu se mohly všechny jezdecké ukázky předvést v tom nejlepším světle. Podívejte se sami v níže uvedených odkazech EquiTV.cz
Rádi bychom Vám poděkovali za návštěvu našeho stánku na výstavě Země Živitelka 2014 a těšíme se na shledanou v roce 2015.
V areálu TJ ORION Praha, dějišti zářijového mistrovství ČR v paravoltiži, o letošních prázdninách rozhodně nevládne okurková sezóna. Právě naopak – je tam rušněji než obvykle, protože vrcholí stavební práce na výměně jezdeckého povrchu kryté haly...
Vážení zákazníci, v zájmu dalšího zkvalitňování našich služeb jsme s účinností od 1.6.2014 zavedli novou telefonní pohotovostní linku 724 238 324. Na této lince se dovoláte službu konajícímu technikovi každý den v roce, včetně víkendů a svátků, a to v době od 7:00 do 18:00.
Jedním v vrcholů veletrhu TECHAGRO 2014 se stalo udílení prestižních cen odborných časopisů, které se konalo v rámci úvodního galavečera.Ocenění časopisu Náš chov získala společnost BD Tech za exponát HelixX. Čistička vzduchu Helix X se používá jako decentrální systém pro čistění odsávaného vzduchu ve stájích chovu prasat (bez podestýlky). Z odsávaného vzduchu je odlučován především amoniak, prach a zápach.
Počet položek: 173položek na stránku: |< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|
Registrovat | Zapomenuté heslo
Jméno:
Heslo:
Zajímavá videa
Komoditní burza
Zdroj: www.agrarheute.com
Zdrojová data v EUR, k přepočtu použit aktuální kurz KB střed.
Počasí
Kurzy
Ceny jsou v Kč dle aktuálního kurzu KB střed. Zdroj: www.kb.cz