Zavřít
28.4.2014 | POZVÁNKA
Dovolujeme si Vás pozvat na odborný SEMINÁŘ PRO ZEMĚDĚLSKÉ PODNIKATELE, který se koná dne 29.4.2014 ve společnosti ZEMĚDĚLSKÁ KLUČENICE a.s. Seminář pořádá AGRÁRNÍ KOMORA ČR ve spolupráci se společností Agroteam CZ s.r.o. Vstup na seminář je zdarma, občerstvení účastníků zajištěno.
22.4.2014 | POZVÁNKA
Dovolujeme si Vás pozvat na odborný SEMINÁŘ PRO ZEMĚDĚLSKÉ PODNIKATELE, který se koná dne 24.4.2014 v hotelu Prácheň v Horažďovicích. Seminář pořádá AGRÁRNÍ KOMORA ČR ve spolupráci se společností Agroteam CZ s.r.o. Vstup na seminář je zdarma, občerstvení účastníků zajištěno.
12.4.2014 | Jezdecký festival
Pokud jste ve dnech 19. - 23. 3. 2014 nestihli navštívit výstaviště v Lysé nad Labem, kde probíhal premiérový JEZDECKÝ FESTIVAL, můžete se prostřednctvím následujícího odkazu podívat na sestřihy ČT. Všimněte si i vysoce komfortního a bezpečného povrchu závodiště, který plně uspokojil i nejnáročnější jezdce.
Jednu z cen Grand Prix Techagro uděloval opět také časopis Náš chov. Redakce vybrala novou technologii, která přispívá k ochraně životního prostředí a zároveň lepší koexistenci živočišné výroby a života lidí v okolí. Jde o systém čištění vzduchu, který redukuje obsah škodlivých plynů a zápachu odchozího vzduchu ze stájí. Používá se zejména v chovech prasat.
6.4.2014 | Techagro 2014
Chtěli bychom Vám poděkovat za návštěvu našeho stánku na mezinárodním veletrhu Techagro 2014. Velmi nás potěšil velký počet stávajících i budoucích zákazníků, kteří se u nás zastavili a oslavili s námi naše osmnáctiny! Těšíme se na shledanou v roce 2016 kdy oslavíme 20 let ! Pokud jste se na našem stánku nestihli zastavit, kontaktujte obchodníka dle vašeho regionu.
Moderní povrchy pro jízdárny, dostihové dráhy a parkurová závodiště
Dovolujeme si Vám nabídnout ventilátory Schaefer do stájí skotu za mimořádné ceny – výše slevy se odvíjí od termínu objednání . Doba návratnosti investice přichází ihned po jedné letní sezóně s dvěma tropickými vlnami veder !! Ventilátory Schaefer pro snížení tepelného stresu skotu nejen v horkých letních dnech.
Počet položek: 172položek na stránku: |< < 2 3 4 5 6 7 8 > >|
Registrovat | Zapomenuté heslo
Jméno:
Heslo:
Zajímavá videa
Komoditní burza
Zdroj: www.agrarheute.com
Zdrojová data v EUR, k přepočtu použit aktuální kurz KB střed.
Počasí
Kurzy
Ceny jsou v Kč dle aktuálního kurzu KB střed. Zdroj: www.kb.cz
EUR€ 125.3971
GBP£ 128.7671
USD$ 120.7496