Zavřít
Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás srdečně pozvat na den otevřených dveří ve středisku Milín, který se uskuteční dne 20. června 2013 od 10 hodin. K vidění zde bude - kromě techniky John Deere - i kejdovač BSA. Na programu je představení střediska, skladu ND, praktické ukázky strojů, měření a úprava výkonu na brzdě... Těšíme se na setkání!
Přečtěte si článek o kejdovačích BSA i o firmě BSA samotné, který vyšel v Zemědělském týdeníku.
Přečtěte si reportáž z akciové společnost Vema Chrudim, která vyšla v Zemědělci 14/2013. Specializovaný podnik na chov prasat se v poslední době soustředil na zvyšování rentability a produktivity práce. Repopulací ozdravil chov a investoval do moderních technologií, teré přináší pohodu zvířatům i pracovníkům.
22.3.2013 | Pračky vzduchu
Článek Ing. Martina Dědiny, Ph.D. který vyšel v Zemědělci č. 39/2012. Nabídku čističek vzduchu od německého výrobce Big Dutchman najdete v sekci Produkty/Technologie pro chov prasat Big Dutchman/Čistička vzduchu
Zásobníky bioplynu kompenzují výkyvy ve výrobě a spotřebě bioplynu stejně jako změny objemu v důsledku změny teploty. Správný výběr a dimenzování systému zásobníku významně přispívají k účinnosti a bezpečnosti zařízení. Vhodný zásobník zajišťuje dodávku plynu, snižuje ztráty a zároveň přispívá k bezpečnosti a spolehlivosti zařízení.
Nádrže z betonových prefabrikovaných dílů nabízí vždy optimální řešení. Jsou vhodné k uskladnění kejdy, kalů, používají se jako zásobníky na vodu, postřiky a používají se také jako fermentory u bioplynových stanic. Systém prefabrikovaný dílů umožňuje rychlou, kvalitní a cenově příznivou výstavbu. Variabilita výšek (od 3,22 m do 6,02 m) a průměrů (5,76 m a 38,22 m) umožňuje výstavbu nádrží o objemech od 84 m3 do 7.005 m3
Přečtěte si článek o bioplynových stanicích, který vyšel ve Speciálu Zemědělského týdeníku
Příjemné prožití svátků vánočních a v novém roce 2013 pevné zdraví, hodně štěstí a pracovních i osobních úspěchů Vám přeje kolektiv BD Tech s.r.o.
VÁŽENÍ OBCHODNÍ PŘÁTELÉ, dovolujeme si Vás pozvat na výstavu EuroTier 2012, která se koná ve dnech 13. - 16. 11. 2012 v Hannoveru. Po celou dobu trvání výstavy Vám zde budou k dispozici odborníci z naší firmy, kteří Vás provedou po naší výstavní ploše o velikosti 500 m2. Vystavujeme na stánku č.11-D21 Big Dutchman Pig Equipment GmbH.
Ušetřete přes zimu náklady a zvyšte zisk Vašich farem! Dovolujeme si Vám nabídnout topné systémy Big Dutchman nejen do stájí prasat s předsezónní 20% slevou. Instalací kvalitních topných systémů od firmy Big Dutchman do Vašich stájí získáte výraznou úsporu ve spotřebě krmiv v zimním období, zvýšení přírůstků chovaných kategorií zvířat, zlepšení zdravotního stavu chovu a celkové vyrovnanosti zvířat v jednotlivých váhových kategoriích.
Počet položek: 172položek na stránku: |< < 4 5 6 7 8 9 10 > >|
Registrovat | Zapomenuté heslo
Jméno:
Heslo:
Zajímavá videa
Komoditní burza
Zdroj: www.agrarheute.com
Zdrojová data v EUR, k přepočtu použit aktuální kurz KB střed.
Počasí
Kurzy
Ceny jsou v Kč dle aktuálního kurzu KB střed. Zdroj: www.kb.cz
EUR€ 125.3971
GBP£ 128.7671
USD$ 120.7496