Stroj za malé traktory pro přípravu vnějších i vnitřních povrchů parkurů pro koně v provedení 1,6 m a 2,0 m. Agrotipa ParcourFlatter je stroj pro přípravu vnějších i vnitřních povrchů treningových ploch pro koně, které mohou být z různých materiálů .
Přesně 14 dní před zahájením Jezdeckého festivalu v Lysé nad Labem byla v hale "C" zahájena pokládka našeho jezdeckého povrchu Profi Tech. Povrch se osvědčil již v roce 2014, kdy sklidil velké uznání a i díky němu se mohly všechny jezdecké ukázky předvést v tom nejlepším světle.
Novinkou v našem sortimentu jsou pryžové matrace SHVEDOFF. Pryžové matrace SHVEDOFF se využívají k pokládání na farmách živočišné výroby, mléčných farmách, v konírnách, vepřínech atd. Při výrobě těchto desek se využívají tvárné gumařské směsi na bázi přírodního kaučuku. Speciální kresby běhounů brání sklouznutí zvířete a tím minimalizuje úrazovost a možné patologičnosti končetin.
Kvalitní silo – základní předpoklad pro hygienické skladování krmiv. Sklolaminátová sila jsou vyráběna z průsvitné pryskyřice a tím je možno sledovat aktuální zásobu skladovaných krmiv. Sila jsou dodávána kompletně včetně pozinkované plnicí a plastové odvzdušňovací trubky.
WayCool ® - mobilní odpařovací chladiče používající přirozený proces chlazení odpařováním vody ke snížení teploty až o 15 °C za zlomek nákladů na klimatizace. WayCool ® - fouká chlazený vzduch v soustředěném úzkém proudu při vysokých rychlostech na velkém prostoru a poskytuje optimální chlazení.
Pro 22. kolo dotací nabízíme stroje a technologie zařaditelné do kódů 002, 012, 013 - aplikátory kejdy, stroje pro živočišnou výrobu, vybavení stájí skotu, ventilace stájí skotu, dojírny, kompletní technologie pro chov prasat (ustájení, krmení, napájení, ventilace, topení).
Nový katalog realizací ventilačních systémů značky Schaefer ve stájích skotu. Jsme dodavatelem těchto techologií pro Českou a Slovenskou republiku.
Počet položek: 165položek na stránku: |< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|
Registrovat | Zapomenuté heslo
Jméno:
Heslo:
Zajímavá videa
Komoditní burza
Zdroj: www.agrarheute.com
Zdrojová data v EUR, k přepočtu použit aktuální kurz KB střed.
Počasí