Pro 22. kolo dotací nabízíme stroje a technologie zařaditelné do kódů 002, 012, 013 - aplikátory kejdy, stroje pro živočišnou výrobu, vybavení stájí skotu, ventilace stájí skotu, dojírny, kompletní technologie pro chov prasat (ustájení, krmení, napájení, ventilace, topení).
Nový katalog realizací ventilačních systémů značky Schaefer ve stájích skotu. Jsme dodavatelem těchto techologií pro Českou a Slovenskou republiku.
Stříbrná medaile pro inovaci Big Dutchman tekutého krmení - míchadlo se nyní přizpůsobí hladině naplnění míchacího tanku.
Zlatá medaile EuroTier 2014 pro revoluční PEF zpracování kukuřice pro tekuté krmivo. Systém Big Dutchman PEF vysílá impulzy vysokého napětí do směsi vody a kukuřice. Impulzy změní buněčné membrány surových vláken, což je nezbytným krokem, aby se tyto nutriční složky staly stravitelnými.
Děkujeme Vám za návštěvu našeho stánku na výstavě Národní holštýnský šampionát 2014 v Lysé nad Labem a doufáme, že se Vám líbila i ukázka našeho díla v praxi - povrch předvadiště skotu ProfiTech. Těšíme se na shledanou!
V pražských Modřanech se uskutečnilo ve dnech 13. a 14. září mistrovství České republiky v paravoltiži 2014. Vůbec poprvé se tak stalo na území hlavního města, a to díky organizátorům z Tělovýchovné jednoty Orion Praha.
Ve dnech 19. až 21. září proběhla na výstavišti v Lysé nad Labem výstava koní a veletrh všeho, co k nim patří – Kůň 2014. Náš jezdecký povrch Profi Tech letos sklidil velké uznání a i díky němu se mohly všechny jezdecké ukázky předvést v tom nejlepším světle. Podívejte se sami v níže uvedených odkazech EquiTV.cz
Rádi bychom Vám poděkovali za návštěvu našeho stánku na výstavě Země Živitelka 2014 a těšíme se na shledanou v roce 2015.
Počet položek: 167položek na stránku: |< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|
Registrovat | Zapomenuté heslo
Jméno:
Heslo:
Zajímavá videa
Komoditní burza
Zdroj: www.agrarheute.com
Zdrojová data v EUR, k přepočtu použit aktuální kurz KB střed.
Počasí