V areálu TJ ORION Praha, dějišti zářijového mistrovství ČR v paravoltiži, o letošních prázdninách rozhodně nevládne okurková sezóna. Právě naopak – je tam rušněji než obvykle, protože vrcholí stavební práce na výměně jezdeckého povrchu kryté haly...
Vážení zákazníci, v zájmu dalšího zkvalitňování našich služeb jsme s účinností od 1.6.2014 zavedli novou telefonní pohotovostní linku 724 238 324. Na této lince se dovoláte službu konajícímu technikovi každý den v roce, včetně víkendů a svátků, a to v době od 7:00 do 18:00.
Jedním v vrcholů veletrhu TECHAGRO 2014 se stalo udílení prestižních cen odborných časopisů, které se konalo v rámci úvodního galavečera.Ocenění časopisu Náš chov získala společnost BD Tech za exponát HelixX. Čistička vzduchu Helix X se používá jako decentrální systém pro čistění odsávaného vzduchu ve stájích chovu prasat (bez podestýlky). Z odsávaného vzduchu je odlučován především amoniak, prach a zápach.
Článek z časopisu JEZDEC: Při loňské výstavě Kůň 2013 na výstavišti v Lysé nad Labem byla do provozu slavnostně uvedena nová výstavní hala C. Do ní bylo umístěno předvadiště pro plemennou přehlídku i doprovodný program. Právě tehdy se zrodila myšlenka na využití velkolepého prostoru ke skutečným jezdeckým závodům...
28.4.2014 | POZVÁNKA
Dovolujeme si Vás pozvat na odborný SEMINÁŘ PRO ZEMĚDĚLSKÉ PODNIKATELE, který se koná dne 29.4.2014 ve společnosti ZEMĚDĚLSKÁ KLUČENICE a.s. Seminář pořádá AGRÁRNÍ KOMORA ČR ve spolupráci se společností Agroteam CZ s.r.o. Vstup na seminář je zdarma, občerstvení účastníků zajištěno.
22.4.2014 | POZVÁNKA
Dovolujeme si Vás pozvat na odborný SEMINÁŘ PRO ZEMĚDĚLSKÉ PODNIKATELE, který se koná dne 24.4.2014 v hotelu Prácheň v Horažďovicích. Seminář pořádá AGRÁRNÍ KOMORA ČR ve spolupráci se společností Agroteam CZ s.r.o. Vstup na seminář je zdarma, občerstvení účastníků zajištěno.
12.4.2014 | Jezdecký festival
Pokud jste ve dnech 19. - 23. 3. 2014 nestihli navštívit výstaviště v Lysé nad Labem, kde probíhal premiérový JEZDECKÝ FESTIVAL, můžete se prostřednctvím následujícího odkazu podívat na sestřihy ČT. Všimněte si i vysoce komfortního a bezpečného povrchu závodiště, který plně uspokojil i nejnáročnější jezdce.
Jednu z cen Grand Prix Techagro uděloval opět také časopis Náš chov. Redakce vybrala novou technologii, která přispívá k ochraně životního prostředí a zároveň lepší koexistenci živočišné výroby a života lidí v okolí. Jde o systém čištění vzduchu, který redukuje obsah škodlivých plynů a zápachu odchozího vzduchu ze stájí. Používá se zejména v chovech prasat.
6.4.2014 | Techagro 2014
Chtěli bychom Vám poděkovat za návštěvu našeho stánku na mezinárodním veletrhu Techagro 2014. Velmi nás potěšil velký počet stávajících i budoucích zákazníků, kteří se u nás zastavili a oslavili s námi naše osmnáctiny! Těšíme se na shledanou v roce 2016 kdy oslavíme 20 let ! Pokud jste se na našem stánku nestihli zastavit, kontaktujte obchodníka dle vašeho regionu.
Počet položek: 167položek na stránku: |< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|
Registrovat | Zapomenuté heslo
Jméno:
Heslo:
Zajímavá videa
Komoditní burza
Zdroj: www.agrarheute.com
Zdrojová data v EUR, k přepočtu použit aktuální kurz KB střed.
Počasí