Dovolujeme si Vám nabídnout ventilátory Schaefer do stájí skotu za mimořádné ceny – výše slevy se odvíjí od termínu objednání . Doba návratnosti investice přichází ihned po jedné letní sezóně s dvěma tropickými vlnami veder !! Ventilátory Schaefer pro snížení tepelného stresu skotu nejen v horkých letních dnech.
Exkurze po nově zrekonstuované farmě pro chov prasnic společnosti LIPRA PORK a.s. s odborným výkladem.
4.12.2013 | Kejdovače Kaweco
Požadavky na kejdovače Kaweco se liší region od regionu . Svah nebo rovina, kravský hnůj nebo digestát, krátké nebo dlouhé období použití: každý zákazník má své specifické pracovní podmínky. Výroba KAWECO kejdovačů je nastavena na splnění těchto požadavků.
Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás pozvat na výstavu AGRITECHNICA 2013, která se koná ve dnech 10.-16.11.2013 v německém Hannoveru. Navštivte expozice našich zahraničních dodavatelů - BAUER GmbH stánek 16C17, 21G05; BSA GmbH stánek 16C17b; RECK Technik GmbH stánek 27A50; HUESKER Synthetic GmbH stánek 22F18, 07B19. Jste srdečně zváni.
Přečtěte si reportáž ze slavnostního zahájení provozu rekonstruované farmy produkční stanice selat v Lipci u Kolína, která vyšla v Zemědělci 39/2013
Dne 12. 9. 2013 se uskutečnil den otevřených dveří na nově rekonstruované farmě společnosti LIPRA PORK a.s. v Lipci u Kolína. Farma je koncipována jako produkční stanice selat s uzavřeným obratem. Po úvodních slovech pana Jindřicha Macháčka (ředitel prvovýroby AGFH) seznámil Ing. Josef Luka (ředitel LIPRA PORK a.s.) návštěvníky s průběhem rekonstrukce, celkovými náklady a plánovaným provozem. Slovo závěrem před vlastní prohlídkou farmy zaznělo od generálního ředitele AGFH Ing. Andreje Babiše.
Počet položek: 166položek na stránku: |< < 2 3 4 5 6 7 8 > >|
Registrovat | Zapomenuté heslo
Jméno:
Heslo:
Zajímavá videa
Komoditní burza
Zdroj: www.agrarheute.com
Zdrojová data v EUR, k přepočtu použit aktuální kurz KB střed.
Počasí