Zavřít
"Naším cílem je odvádět pokaždé tu nejlepší práci a věříme, že tato snaha se vždy vyplatí," říká v rozhovoru pro Zemědělský týdeník ředitel společnosti BD Tech s.r.o. Ing. Jan Kozák. Přečtěte si článek o historii i současnosti naší firmy, který vyšel v příloze Zemědělského týdeníku.
Dovolujeme si Vám představit kvalitní chladící systémy Big Dutchman – vhodné řešení pro každou stáj. Sleva 20% na chladící systémy Big Dutchman platná do 30.7.2013.
Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás pozvat na Den otevřených dveří ve firmě Měcholupská zemědělská, a.s. pořádaný dne 21.6.2013 od 9 do 17 hodin. Na programu je prohlídka areálu, bioplynové stanice, živých zvířat a techniky. Občerstvení zajištěno. Akce je pořádána ve spolupráci se Zemědělským svazem ČR.
Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás srdečně pozvat na den otevřených dveří ve středisku Milín, který se uskuteční dne 20. června 2013 od 10 hodin. K vidění zde bude - kromě techniky John Deere - i kejdovač BSA. Na programu je představení střediska, skladu ND, praktické ukázky strojů, měření a úprava výkonu na brzdě... Těšíme se na setkání!
Přečtěte si článek o kejdovačích BSA i o firmě BSA samotné, který vyšel v Zemědělském týdeníku.
Přečtěte si reportáž z akciové společnost Vema Chrudim, která vyšla v Zemědělci 14/2013. Specializovaný podnik na chov prasat se v poslední době soustředil na zvyšování rentability a produktivity práce. Repopulací ozdravil chov a investoval do moderních technologií, teré přináší pohodu zvířatům i pracovníkům.
22.3.2013 | Pračky vzduchu
Článek Ing. Martina Dědiny, Ph.D. který vyšel v Zemědělci č. 39/2012. Nabídku čističek vzduchu od německého výrobce Big Dutchman najdete v sekci Produkty/Technologie pro chov prasat Big Dutchman/Čistička vzduchu
Zásobníky bioplynu kompenzují výkyvy ve výrobě a spotřebě bioplynu stejně jako změny objemu v důsledku změny teploty. Správný výběr a dimenzování systému zásobníku významně přispívají k účinnosti a bezpečnosti zařízení. Vhodný zásobník zajišťuje dodávku plynu, snižuje ztráty a zároveň přispívá k bezpečnosti a spolehlivosti zařízení.
Nádrže z betonových prefabrikovaných dílů nabízí vždy optimální řešení. Jsou vhodné k uskladnění kejdy, kalů, používají se jako zásobníky na vodu, postřiky a používají se také jako fermentory u bioplynových stanic. Systém prefabrikovaný dílů umožňuje rychlou, kvalitní a cenově příznivou výstavbu. Variabilita výšek (od 3,22 m do 6,02 m) a průměrů (5,76 m a 38,22 m) umožňuje výstavbu nádrží o objemech od 84 m3 do 7.005 m3
Přečtěte si článek o bioplynových stanicích, který vyšel ve Speciálu Zemědělského týdeníku
Počet položek: 165položek na stránku: |< < 3 4 5 6 7 8 9 > >|
Registrovat | Zapomenuté heslo
Jméno:
Heslo:
Zajímavá videa
Komoditní burza
Zdroj: www.agrarheute.com
Zdrojová data v EUR, k přepočtu použit aktuální kurz KB střed.
Počasí