Bioplynové stanice BD AGRO

Dodáváme bioplynové stanice firmy BD AgroRenewables. Poskytujeme všechny služby týkající se plánování a staveb na klíč včetně následné péče o zařízení. Jako partněři zemědělských a průmyslových podniků odhalujeme nové možnosti využívání bioplynu jako zdroje energie pro budoucnost.

Firma BD AGRO má zkušenosti s více jak 200 realizacemi po celém světě. Jako člen skupiny Big Dutchman disponuje celosvětovou sítí vlastních zástupců a prodejců.

Spočítejte si výkon bioplynové stanice
Výkon bioplynové stanice závisí na vstupních materiálech – na poměru jednotlivých surovin a jejich kvalitě. Spočítejte si orientační výkon bioplynové stanice (dvoustupňová fermentace) při použití různých vstupních materiálů. Do oranžových políček výpočtové tabulky zadejte předpokládané množství vstupních materiálů.
Tabulka vypočítá orientační výkon BPS, orientační kapacitu silážních žlabů pro uskladnění vstupních substrátů, orientační kapacitu skladovací jímky pro digestát na 6 měsíců a výkupní cenu v závislosti na poměru jednotlivých vstupních surovin. Výpočet je zjednodušen, tabulka je omezena pouze na základní suroviny. Pro plnohodnotný výpočet a přesnější informace kontaktujete prosím naše obchodní zástupce.
Tabulka ke stažení zde ve formátu .xls (70 kB)