Požadavky na kejdovače Kaweco se liší region od regionu . Svah nebo rovina, kravský hnůj nebo digestát, krátké nebo dlouhé období použití: každý zákazník má své specifické pracovní podmínky. Výroba KAWECO kejdovačů je nastavena na splnění těchto požadavků.

S naším režimem flexibilní výroby jsme schopni postavit stroj, který potřebujete! Od jednoduchého jednonápravového 8,500l kejdovače až po speciální třínápravový 30,000l kejdovač.


PROFI série

PROFI série se skládá z jednonápravových a dvounápravových kejdovačů s vývěvou nebo rotačním čerpadlem. Jednoduché až vysoce specifikované kejdovače - to všechno je možné s KAWECO PROFI sérií.

DOUBLE TWIN SHIFT série
DOUBLE TWIN SHIFT série nabízí kejdovače s nosností tandemové nápravy a ovladatelnost jako jednonápravové kejdovače.


TURBO série

TURBO kejdovače jsou pro zákazníky, kteří potřebují maximální výkon - se zvláštní TURBO plnicí rukou můžete naplnit svůj kejdovač rychlostí 14,000l/min.


MULTIUM série

MULTIUM je víceúčelový stroj, který může být použit jako velkokapacitní kejdovač, ale může být také vybaven RADIUM 60 silážním vozem . Tím je MULTIUM užitečný po celý rok.


XERION série

KAWECO má různé modely speciálně vyrobené pro traktory Claas Xerion.


PŘEPRAVNÍ kejdovače

KAWECO také vyrábí 3 - nápravové přepravní cisterny, které mohou být vybaveny velkým množstvím příslušenství, ale také mohou být využity na poli.Více informací: http://www.kaweco.com/en/producten/mesttanken/
 
 
 
  
Přepravní silážní vozy Kaweco
 
RADIUM

Silážní vůz RADIUM je osvědčený koncept. V průběhu posledních let opustilo továrnu v Zevenaaru více než 1500 vozů a našly způsoby využití na celém světě.

Silážní vozy RADIUM jsou k dispozici ve čtyřech různých typech:

2-nápravové RADIUM 45 a 50 a 55
3-nápravové RADIUM 60

THORIUM

KAWECO vyrábí také kombinovaný vůz THORIUM, jež kombinuje silážní vůz a samonakládací vůz. Robustně postavený vůz může být použit od časného jara až do pozdního podzimu jako samonakládací vůz, ale také použitelný v kombinaci s kombajnem.

Silážní vozy THORIUM jsou k dispozici ve dvou různých typech:

2-nápravové THORIUM 45
3-nápravové THORIUM 55
 
Více informací: http://www.kaweco.com/en/producten/silagetransport/