Technologie pro chov skotu

Pro chov skotu nabízíme ucelený a kompletní program zahrnující jak novostavby stájí tak rekonstrukce starších objektů. Vnitřní dispozice stájí je vždy funkční a logicky uspořádaný celek vyhovující plně potřebám chovatele i chovaných zvířat.

Zkušení chovatelé vědí, že vynikající podmínky jsou nezbytným předpokladem vysoké užitkovosti, že komfort se vyplatí. Proto jsme vyvinuli revoluční – vzdušnou a světlou – plachtovou stáj ProfiCover, která je ideálním místem pro vysoce produkční dojnice – světlo, vzduch, volný prostor bez sloupů. Je to místo, kde zapomenete, že jste ve stáji.
Stáj ProfiCover je jedinečná svou konstrukcí, nenásilným vzhledem v krajině a množstvím různých variant provedení. Od prvních tahů pera na rýsovacím prkně máme jediný cíl – stáj s nejlepším prostředím pro skot s maximální produktivitou – zároveň jedinečnou stáj, která dokonale zapadne do Vašeho okolí.

Do sortimentu BD Tech dále patří vnitřní vybavení stájí a větrací systémy – je jedno, zda se jedná o novostavbu či rekonstrukci stávající stáje.

Zajistíme kompletní dodávku pro dojení a chlazení mléka. Zkušenosti máme s konvenčními dojírnami i automatizovanými dojícími systémy.